PODCAST YAYINIMIZLA TANIŞIN: GÖRKEMLİ KAYBEDENLER

Podcast çağını seviyorum. Pandemi başlangıcından beri, sevdiğim ve fikirlerini duymak istediğim kişilerin kulaklığımın içinde bıdı bıdı etmeleri kadar bayıldığım bir dijital olay daha yok! Eğer beni tanıyorsanız zaten işimdeki biricik eski dirsek arkadaşım Müşra ile Trendus Podcast için hazırladığımız onlarca bölüme aşinasınızdır. Müşra’nın yeni kariyer adımı bizi Trendus çatısından ayırsa da çok daha özgür ve “biz” bir oluşuma zemin hazırladı!

Aslında bir senedir zaten aklımızda olan plan sonunda gerçekleşti! Görkemli Kaybedenler olarak podcast yayınlarımıza başladık. Yayınlarımızı şöööyle iliştirmek isterim:

Görkemli Kaybedenler’in isim annesi Müşra, logo annesi ise benim. Co-parenting değil de nedir! Yeni bebeğimizde her şeyden konuşacağız. Ama her şeyden! Marka geçirmeyelim, aman ağzımızdan küfür çıkmasın dertleri olmadan CNBC-E’nin sigaralara çiçek kondurduğu yayınlardan çok daha öncesindeki şeffaflıkta olacağız.

Biz yayınları inanılmaz eğlenerek kaydediyoruz. Telefonla konuşup dedikodu yaptığımız anlardan hiçbir farkları yok. Dinleyenlerimiz de birazcık gülümseyebilirse ne mutlu bize! Multibabydoll nam-ı diğer Müşra ve ben mükemmel planlarımız ve hayallerimizle Görkemli Kaybedenler’in ilk adımını attık. Eğer işler yolunda giderse sizin için harika şeyler düşünüyoruz. Ne kadar “kaybedenler” desek de, bundan sonrası için durumun tam aksi olacağını söyleyebiliriz!

Bizi Instagram hesabımızdan da takip etmeyi unutmayın: @gorkemlikaybedenlershow

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir